Aquarellen
SC-DESIGN.nl
fiets met jack
Paul Kok
fiets met jack
Stilleven
70 x 100 x 2 (h x b x d)
Gouache
papier
Realisme
€ 100.00
1306 x
09/06/2011 19:08:01
€ 0.00
Paul Kok
"2362" »
Paul Kok
: 26/03/2008
: Paul Kok
: Het enige wat ik probeer in mijn werk is mijzelf uit te drukken.
: realisme
: 22
: € 227.27
SC-DESIGN.nl
Loaded in: 0.87 sec