SC-DESIGN.nl. Alle rechten voorbehouden.

Titel: Eternal Chair

Copyright ©2018 Niki severins

Stuur een reactie naar Niki severins betreffende dit kunstobject.
Je voornaam: *
Je achternaam: *
Je email adres: *
Jouw bericht: *
Kopieer deze code: "6835" »
* dit zijn verplichte velden.

Meer kunst van Niki severins

Object Details

Titel Eternal Chair
Omschrijving Eternal Chair heb ik tijdens mijn opleiding op de kunst academie gemaakt. De opdracht was iets te maken dat met je familie te maken had. De stoel die ik gemaakt heb is een oude stoel die van mijn oma is geweest. De stoel is helemaal met de hand gemaakt en is van massief beton. Dit is een lang en intensief project geweest van een jaar. De stoel ziet er zacht uit met plooien in het “leer” maar hij is van massief beton, dit is een mooi contrast geworden. Nu is de stoel vereeuwigt in beton en voor vele volgende generaties te bewonderen.
Categorie Sculpturen
Afmetingen 90 x 90 x 90 (h x b x d)
Materiaal Beton
Stijl Modernisme
Verkoopprijs € 2500.00
Bekeken 869 x
Geplaatst op: 05/11/2012 15:32:20

Profiel van Niki severins

Lid sinds: 05/11/2012
Naam kunstenaar: Niki severins
Beschrijving: Beeldhouwwerken en sculpturen gemaakt van industriële materialen zoals, beton, ijzer en hout. Vaak bedoeld voor buiten maar ook enkle meer design objecten voor binnen

Trefwoorden: Industrielekunst, beton, hout, ijzer, design

Aantal objecten: 4
Gemiddelde waarde: € 3725.00
Webdesign by SC-DESIGN.nl | Copyright (c)2010 SC-DESIGN | Algemene Voorwaarden | Contact
Loaded in: 0.63 sec