SC-DESIGN.nl. Alle rechten voorbehouden.

Titel: Litho Venezia II, Marianne Aulman

Copyright ©2024 Jelmer NIcolai

De veiling is gesloten!

Meer kunst van Jelmer NIcolai

Object Details

Titel Litho Venezia II, Marianne Aulman
Thema Grafische Kunst
Omschrijving Originele litho van Marianne Aulman. Uitgegeven in 2000 in een oplage van 25. Hand gesigneerd en een erg mooie kwaliteit litho op stevig papier. Titel: Venezia II Jaartal: 2000 Afmetingen: 53 cm x 53 cm Gesigneerd: Ja Oplage: 25 Ingelijst: Ja, originele zilverkleurige lijst Materiaal: Litho op stevig papier Conditie: In perfecte staat. Verzendkosten: Dit werk kan worden verzonden als pakket vanaf 11,90€ incl. lijst. Afhalen in Amsterdam kan tijdens kantooruren (op afspraak) zonder extra kosten.
Categorie Grafiek
Afmetingen 53 x 53 x 1 (h x b x d)
Materiaal Litho
Ondergrond Stevig papier
Stijl Modernisme
Verkoopprijs € 175.00
Bekeken 1306 x
Geplaatst op: 08/11/2012 17:45:32

Winnaar Geen bod uitgebracht
Hoogste bod € 0.00
Status Gesloten

Stuur een reactie naar Jelmer NIcolai betreffende dit kunstobject.
Je voornaam: *
Je achternaam: *
Je email adres: *
Jouw bericht: *
Kopieer deze code: "2892" »

* dit zijn verplichte velden.

Profiel van Jelmer NIcolai

Lid sinds: 08/11/2012
Naam kunstenaar: Jelmer NIcolai
Beschrijving:

Trefwoorden:

Aantal objecten: 1
Gemiddelde waarde: € 175.00
Webdesign by SC-DESIGN.nl | Copyright (c)2010 SC-DESIGN | Algemene Voorwaarden | Contact
Loaded in: 0.64 sec