Je kunt geen bod meer uitbrengen op het hierboven weergegeven object omdat de veiling gesloten is.
Er is geen winnaar bekend, omdat er niet geboden is.
Litho Venezia II, Marianne Aulman
Grafische Kunst
Originele litho van Marianne Aulman. Uitgegeven in 2000 in een oplage van 25. Hand gesigneerd en een erg mooie kwaliteit litho op stevig papier.
Titel: Venezia II
Jaartal: 2000
Afmetingen: 53 cm x 53 cm
Gesigneerd: Ja
Oplage: 25
Ingelijst: Ja, originele zilverkleurige lijst
Materiaal: Litho op stevig papier
Conditie:
In perfecte staat.
Verzendkosten:
Dit werk kan worden verzonden als pakket vanaf 11,90€ incl. lijst. Afhalen in Amsterdam kan tijdens kantooruren (op afspraak) zonder extra kosten.
53 x 53 x 1 (h x b x d)
Litho
Stevig papier
Modernisme
€ 175.00
1306 x
08/11/2012 17:45:32
€ 0.00
Lid sinds: 08/11/2012
Naam kunstenaar: Jelmer NIcolai
Beschrijving:
Trefwoorden:
Aantal objecten: 1
Gemiddelde waarde: € 175.00