SC-DESIGN.nl. Alle rechten voorbehouden.

Titel: Herfst in De Mortelen

Copyright ©2024 Jan Teunissen

Stuur een reactie naar Jan Teunissen betreffende dit kunstobject.
Je voornaam: *
Je achternaam: *
Je email adres: *
Jouw bericht: *
Kopieer deze code: "9101" »
* dit zijn verplichte velden.

Meer kunst van Jan Teunissen

Object Details

Titel Herfst in De Mortelen
Thema Landschap
Omschrijving Herfsttafereel met landschap in het NoordBrabantse natuurgebied \\\"De Mortelen\\\"
Categorie Schilderijen
Afmetingen 50 x 70 x 0 (h x b x d)
Materiaal Olieverf
Ondergrond Paneel
Stijl Realisme
Verkoopprijs Op aanvraag
Bekeken 1294 x
Geplaatst op: 20/04/2017 09:17:36

Profiel van Jan Teunissen

Lid sinds: 21/02/2008
Naam kunstenaar: Jan Teunissen
Beschrijving: Jan Teunissen (Veldhoven, 1949) woont en werkt in Best. Vanaf 1983, toen 34 jaar oud, heeft hij zich als autodidact ontwikkeld tot klassiek realistisch kunstschilder. Zijn schilderijen bestaan uit: stillevens, bloemen, portretten, dieren en landschappen. Het bij voortduring experimenteren met onderwerpen en middelen, alsook het bestuderen van menig schilderwerk en het laten bekritiseren van zijn werk door enkele meester-en/of collega-schilders hebben geresulteerd in hetgeen nu van zijn handen komt. Op ambachtelijke wijze tot stand gekomen schilderijen, veelal klassieke werken waarbij soms ook een moderne uitstraling niet wordt geschuwd; “Realistische werken met een vleugje romantiek”. Als er al eenduidige herkenbaarheid of thematiek in de keuze van zijn onderwerpen bestaat is het de gevarieerdheid ervan. Er wordt niet speciaal gezocht naar bepaalde onderwerpen of composities. Inspiratie put hij uit zijn directe omgeving, het aanbod aan schoonheid is eenvoudigweg zeer gevarieeerd van aard, in ieders nabijheid aan te treffen en onuitputtelijk qua voorkomen, is zijn stelling. Met name aanschouwingen welke niet direct zijn ontstaan vanwege menselijk ingrijpen, maar waarbij tijd en weer hun invloed hebben kunnen doen gelden scoren hoog in de belevingswereld van de schilder als het gaat om schoonheid. Zijn werken zijn op meerder lokaties tentoongesteld en hebben zowel nationaal als internationaal hun weg gevonden.

Trefwoorden: Realistisch, klassiek, stillevens, bloemen, portretten, dieren, landschappen

Aantal objecten: 5
Gemiddelde waarde: € 0.00
Loaded in: 0.6 sec