SC-DESIGN.nl. Alle rechten voorbehouden.

Titel: Anouk, Holland's most rewarded rocksinger

Copyright ©2024 Karin Kooij

Stuur een reactie naar Karin Kooij betreffende dit kunstobject.
Je voornaam: *
Je achternaam: *
Je email adres: *
Jouw bericht: *
Kopieer deze code: "4053" »
* dit zijn verplichte velden.

Meer kunst van Karin Kooij

Object Details

Titel Anouk, Holland's most rewarded rocksinger
Thema muziek
Omschrijving Actiefoto van Nederlands enige echte rockchick Anouk. De foto kan op ieder gewenst formaat worden aangeleverd. Ook canvas is mogelijk
Categorie Fotografie
Afmetingen 29 x 42 x 0 (h x b x d)
Materiaal Divers
Ondergrond divers
Stijl Pop-Art
Verkoopprijs Op aanvraag
Bekeken 1303 x
Geplaatst op: 20/02/2008 18:35:27

Profiel van Karin Kooij

Lid sinds: 20/02/2008
Naam kunstenaar: Karin Kooij
Beschrijving: Karin Kooij is nog niet zo lang als professioneel fotograaf bezig, maar heeft reeds een behoorlijke staat van dienst opgebouwd. Karin's foto's zijn o.a. gebruikt door Anouk, het ANP en De Wereld Draait Door. Verder zijn er o.a. plaatsingen geweest in het AD, HP/De Tijd en Het Financieel Dagblad. Karin heeft naast heel veel particulieren diverse BN-ers voor de lens gehad, zoals Gordon, Giel Beelen, Anouk en Alain Clark. WEBSITE: www.karinkooij.nl

Trefwoorden: fotograaf, popfotografie, portretfotografie, huwelijksreportages, zakelijke fotografie

Aantal objecten: 9
Gemiddelde waarde: € 150.00
Webdesign by SC-DESIGN.nl | Copyright (c)2010 SC-DESIGN | Algemene Voorwaarden | Contact
Loaded in: 0.56 sec