Aquarellen
SC-DESIGN.nl
The fires of Greece 2007
Richelle van de Kimmenade
The fires of Greece 2007
Gebaseerd op de bosbranden van Griekenland in 2007. Echte roest-techniek is toegepast op het standbeeld.
60 x 80 x 0 (h x b x d)
Acryl
Katoenen canvas
Realisme
€ 250.00
1298 x
26/02/2008 16:57:16
€ 0.00
Richelle van de Kimmenade
"9635" »
Richelle van de Kimmenade
: 26/02/2008
: Richelle van de Kimmenade
: 9
: € 4747.22
SC-DESIGN.nl
Loaded in: 0.54 sec