Aquarellen
SC-DESIGN.nl
KLAPROZEN EN VAAS
Cornell van Loon
Ik wil graag een afspraak maken om het kunstwerk te bezichtigen.
"8378" »
Cornell van Loon
KLAPROZEN EN VAAS
BLOEMEN
Olieverf in palletmestechniek
80 x 60 x 5 (h x b x d)
Olieverf
Doek
Impressionisme
€ 600.00
1305 x
17/03/2008 15:06:41
Cornell van Loon
: 15/03/2008
: Cornell van Loon
: Gevarieerde technieken in olieverf op doek.
: Olieverf, natuur, bloemen, landschappen.
: 22
: € 795.45
SC-DESIGN.nl
Loaded in: 0.7 sec