SC-DESIGN.nl. Alle rechten voorbehouden.

De portfolio van leoni van den nouland-meijer

Storm
€ 200.00
Leeuw
€ 220.00
Himalaya
€ 200.00
Sheperd boy
€ 280.00
Profiel van leoni van den nouland-meijer

Lid sinds: 10/02/2018
Naam kunstenaar: leoni van den nouland-meijer
Beschrijving: Hedendaagse realistische schilderijen. Portretten van mens of dier in olieverf op commissie.

Trefwoorden: realisme in olieverf, acryl en aquarel, portret

Aantal objecten: 4
Gemiddelde waarde: € 225.00

Zoeken in artiesten

Kunstenaar:

Webdesign by SC-DESIGN.nl | Copyright (c)2010 SC-DESIGN | Algemene Voorwaarden | Contact
Loaded in: 0.32 sec