SC-DESIGN.nl. Alle rechten voorbehouden.

De portfolio van Simone Bosch

Profiel van Simone Bosch

Lid sinds: 27/11/2016
Naam kunstenaar: Simone Bosch
Beschrijving: Bloemaquarellen. De waardering voor bloemen vloeit voort uit bescheidenheid en de aanvaarding van tegenslag. Er moeten dingen onherroepelijk fout lopen voordat we enige bewondering kunnen opbrengen voor de stengel van een roos of de bloemen van een boshyacint. Maar zodra we erachter komen dat er altijd wel iets is wat onze grootse dromen in de weg staat, zullen we alleen maar dankbaar zijn dat we ons kunnen richten op deze minuscule eilandjes van verstilde volmaaktheid en geluk.

Trefwoorden: aquarel, bloemen, figuratief, kleurrijk

Aantal objecten: 0
Gemiddelde waarde: € 0.00

Zoeken in artiesten

Kunstenaar:

Webdesign by SC-DESIGN.nl | Copyright (c)2010 SC-DESIGN | Algemene Voorwaarden | Contact
Loaded in: 0.41 sec