SC-DESIGN.nl. Alle rechten voorbehouden.

De portfolio van Jan Teunissen

Steenuil met jongen
Op aanvraag
Herfst in De Mortelen
Op aanvraag
Pompoenen (2)
Op aanvraag
Prunusbloesem op bemoste steen
Op aanvraag
Vijzel fles en glas
Op aanvraag
Profiel van Jan Teunissen

Lid sinds: 21/02/2008
Naam kunstenaar: Jan Teunissen
Beschrijving: Jan Teunissen (Veldhoven, 1949) woont en werkt in Best. Vanaf 1983, toen 34 jaar oud, heeft hij zich als autodidact ontwikkeld tot klassiek realistisch kunstschilder. Zijn schilderijen bestaan uit: stillevens, bloemen, portretten, dieren en landschappen. Het bij voortduring experimenteren met onderwerpen en middelen, alsook het bestuderen van menig schilderwerk en het laten bekritiseren van zijn werk door enkele meester-en/of collega-schilders hebben geresulteerd in hetgeen nu van zijn handen komt. Op ambachtelijke wijze tot stand gekomen schilderijen, veelal klassieke werken waarbij soms ook een moderne uitstraling niet wordt geschuwd; “Realistische werken met een vleugje romantiek”. Als er al eenduidige herkenbaarheid of thematiek in de keuze van zijn onderwerpen bestaat is het de gevarieerdheid ervan. Er wordt niet speciaal gezocht naar bepaalde onderwerpen of composities. Inspiratie put hij uit zijn directe omgeving, het aanbod aan schoonheid is eenvoudigweg zeer gevarieeerd van aard, in ieders nabijheid aan te treffen en onuitputtelijk qua voorkomen, is zijn stelling. Met name aanschouwingen welke niet direct zijn ontstaan vanwege menselijk ingrijpen, maar waarbij tijd en weer hun invloed hebben kunnen doen gelden scoren hoog in de belevingswereld van de schilder als het gaat om schoonheid. Zijn werken zijn op meerder lokaties tentoongesteld en hebben zowel nationaal als internationaal hun weg gevonden.

Trefwoorden: Realistisch, klassiek, stillevens, bloemen, portretten, dieren, landschappen

Aantal objecten: 5
Gemiddelde waarde: € 0.00

Zoeken in artiesten

Kunstenaar:

Webdesign by SC-DESIGN.nl | Copyright (c)2010 SC-DESIGN | Algemene Voorwaarden | Contact
Loaded in: 0.03 sec