SC-DESIGN.nl. Alle rechten voorbehouden.

De portfolio van Karin Kooij

Movement
Op aanvraag
Peace
Op aanvraag
Anouk, Holland's most rewarded rocksinger
Op aanvraag
Devotion in Shanghai
Op aanvraag
Buddha
Op aanvraag
Sinking Piano
Op aanvraag
Trance Popart
Ä 150.00
Trance
Ä 150.00
Dark clouds over Torquay
Op aanvraag
Profiel van Karin Kooij

Lid sinds: 20/02/2008
Naam kunstenaar: Karin Kooij
Beschrijving: Karin Kooij is nog niet zo lang als professioneel fotograaf bezig, maar heeft reeds een behoorlijke staat van dienst opgebouwd. Karin's foto's zijn o.a. gebruikt door Anouk, het ANP en De Wereld Draait Door. Verder zijn er o.a. plaatsingen geweest in het AD, HP/De Tijd en Het Financieel Dagblad. Karin heeft naast heel veel particulieren diverse BN-ers voor de lens gehad, zoals Gordon, Giel Beelen, Anouk en Alain Clark. WEBSITE: www.karinkooij.nl

Trefwoorden: fotograaf, popfotografie, portretfotografie, huwelijksreportages, zakelijke fotografie

Aantal objecten: 9
Gemiddelde waarde: Ä 150.00

Zoeken in artiesten

Kunstenaar:

Webdesign by SC-DESIGN.nl | Copyright (c)2010 SC-DESIGN | Algemene Voorwaarden | Contact
Loaded in: 0.04 sec