SC-DESIGN.nl. Alle rechten voorbehouden.

Titel: BEatrix

Copyright ©2024 Niels Eilering

Stuur een reactie naar Niels Eilering betreffende dit kunstobject.
Je voornaam: *
Je achternaam: *
Je email adres: *
Jouw bericht: *
Kopieer deze code: "0152" »
* dit zijn verplichte velden.

Meer kunst van Niels Eilering

Object Details

Titel BEatrix
Thema portret
Omschrijving 80 bij 60 cm acryl verf de koningin
Categorie Schilderijen
Afmetingen 60 x 80 x 2 (h x b x d)
Materiaal Acryl verf
Ondergrond Canvas
Stijl Modernisme
Verkoopprijs € 400.00
Bekeken 1298 x
Geplaatst op: 25/04/2013 10:11:33

Profiel van Niels Eilering

Lid sinds: 09/08/2012
Naam kunstenaar: Niels Eilering
Beschrijving: Het is allemaal gewoon een eenvoudige stroom van mijn hersenen naar mijn ledematen en mijn kwast bevestigd het. Rood geel en blauw vormen samen vlekken op het doek. Je brein maakt er een afbeelding van, op verzoek. Het creëren van niets (wit doek) tot iets (een gezicht) met daarbij geen hulp van een of andere gadget uit 20-ste eeuw, vind ik iets fascinerend. Door je eigen lichaam te gebruiken en je eigen creativiteit, hoop ik mensen even 10 sec stil te krijgen en te kijken. Hun eigen verbeelding maakt dan van al die vlekken op een doek, 1 afbeelding. Dat is mijn doel.

Trefwoorden: Faces

Aantal objecten: 10
Gemiddelde waarde: € 544.44
Webdesign by SC-DESIGN.nl | Copyright (c)2010 SC-DESIGN | Algemene Voorwaarden | Contact
Loaded in: 0.96 sec