Lid sinds: 09/08/2012
Naam kunstenaar: Niels Eilering
Beschrijving: Het is allemaal gewoon een eenvoudige stroom van mijn hersenen naar mijn ledematen en mijn kwast bevestigd het. Rood geel en blauw vormen samen vlekken op het doek. Je brein maakt er een afbeelding van, op verzoek.
Het creëren van niets (wit doek) tot iets (een gezicht) met daarbij geen hulp van een of andere gadget uit 20-ste eeuw, vind ik iets fascinerend. Door je eigen lichaam te gebruiken en je eigen creativiteit, hoop ik mensen even 10 sec stil te krijgen en te kijken. Hun eigen verbeelding maakt dan van al die vlekken op een doek, 1 afbeelding. Dat is mijn doel.
Trefwoorden: Faces
Website:
Aantal objecten: 10
Gemiddelde waarde: € 544.44