SC-DESIGN.nl. Alle rechten voorbehouden.

Titel: geen titel

Copyright ©2024 herman de peinder

Stuur een reactie naar herman de peinder betreffende dit kunstobject.
Je voornaam: *
Je achternaam: *
Je email adres: *
Jouw bericht: *
Kopieer deze code: "6255" »
* dit zijn verplichte velden.

Meer kunst van herman de peinder

Object Details

Titel geen titel
Thema vreemde vogels
Categorie Schilderijen
Afmetingen 60 x 60 x 2 (h x b x d)
Materiaal Olieverf
Ondergrond doek
Stijl Realisme
Verkoopprijs € 200.00
Bekeken 1299 x
Geplaatst op: 24/07/2011 13:48:04

Profiel van herman de peinder

Lid sinds: 24/07/2011
Naam kunstenaar: herman de peinder
Beschrijving: Geboren op een mooie zomerdag in 1944 op 12 juni. Na de academie van Beeldende Kunsten in Rotterdam in de reclamewereld gewerkt als artdirector. In 2003 gestopt met werken. Dus nu genoeg tijd over om vrij te kunnen schilderen en tekenen. De voorstellingen die ik maak zijn heel verschillend. Zoals ,Boeddha´s, ´Mannetjes´ en een serie ´Vreemde Vogels en Clowns. In elk werk zit wel iets sereens, leuks, geks of een vreemde kronkel. Het is meestal fijnschilderwerk in olieverf op doek of paneel. Ik werk ook op papier met gemengde techniek zoals Gouache, viltstift, kleurpotlood.

Trefwoorden:

Aantal objecten: 6
Gemiddelde waarde: € 208.33
Webdesign by SC-DESIGN.nl | Copyright (c)2010 SC-DESIGN | Algemene Voorwaarden | Contact
Loaded in: 0.87 sec