Aquarellen
SC-DESIGN.nl
In Style of Roy Lichtenstein
Richelle van de Kimmenade
In Style of Roy Lichtenstein
dit is een 3D doek
70 x 100 x 4 (h x b x d)
Acryl
Katoenen canvas
Pop-Art
€ 300.00
1294 x
29/02/2008 14:58:53
€ 0.00
Richelle van de Kimmenade
"1687" »
Richelle van de Kimmenade
: 26/02/2008
: Richelle van de Kimmenade
: 9
: € 4747.22
SC-DESIGN.nl
Loaded in: 0.58 sec