SC-DESIGN.nl. Alle rechten voorbehouden.

Titel: Moderne kunst van Fabian

Copyright ©2024 Fabian Cerneus

Stuur een reactie naar Fabian Cerneus betreffende dit kunstobject.
Je voornaam: *
Je achternaam: *
Je email adres: *
Jouw bericht: *
Kopieer deze code: "9490" »
* dit zijn verplichte velden.

Meer kunst van Fabian Cerneus

Object Details

Titel Moderne kunst van Fabian
Thema schilderijen
Omschrijving Origineel schilderij van Fabian (Ton sur Ton) Dikke acrylverf op linnen. Formaat 100x100cm. Handgesigneerd en gedateerd. Kijk op www.fabian-art.nl voor veel meer kunstwerken en informatie!
Categorie Schilderijen
Afmetingen 100 x 100 x 0 (h x b x d)
Materiaal Acrylverf
Ondergrond Linnen
Stijl Cobra
Verkoopprijs € 595.00
Bekeken 1294 x
Geplaatst op: 21/06/2008 16:43:56

Profiel van Fabian Cerneus

Lid sinds: 21/06/2008
Naam kunstenaar: Fabian Cerneus
Beschrijving: Moderne kunst site van kunstenaar Fabian.

Trefwoorden: Moderne Kunst, Fabian, Corneille, Karel Appel, Acrylverf, schilderijen, zeefdrukken, houten beelden, ijzeren beelden.

Aantal objecten: 1
Gemiddelde waarde: € 595.00
Webdesign by SC-DESIGN.nl | Copyright (c)2010 SC-DESIGN | Algemene Voorwaarden | Contact
Loaded in: 0.74 sec