Aquarellen
SC-DESIGN.nl
Gele roos
Dick de Vries
Gele roos
Bloemstilleven
Realistisch geschilderd met prachtige lijst.
13 x 18 x 0 (h x b x d)
Olieverf
Paneel
Realisme
€ 400.00
1297 x
29/02/2012 10:43:51
€ 0.00
Dick de Vries
"8365" »
Dick de Vries
: 27/02/2012
: Dick de Vries
: 2
: € 325.00
SC-DESIGN.nl
Loaded in: 0.53 sec