SC-DESIGN.nl. Alle rechten voorbehouden.

De portfolio van Danny Gijsbers

Snurksnoet
€ 350.00
"Kisses from Holland"
€ 850.00
"Amice"
€ 850.00
"Westertoren"
€ 200.00
"Sailor"
€ 200.00
"HEAVY"
€ 200.00
"Jan waits for me to come home"
€ 200.00
"Bowing"
€ 200.00
"Jan"
€ 200.00
"My Feet"
€ 200.00
"Dreaming"
€ 200.00
"Vlissingen"
€ 200.00
"Looking back"
€ 650.00
"Reality"
€ 850.00
Violoncello& Gitarre
€ 350.00
Taptoe
€ 275.00
How?
€ 200.00
"Why&How?"
€ 650.00
Puzzled
€ 870.00
Profiel van Danny Gijsbers

Lid sinds: 21/02/2008
Naam kunstenaar: Danny Gijsbers
Beschrijving: Afgestudeerd aan de Hogeschool voor de Kunsten Utrecht in 1998 Ik schilder reportages; meerdere schilderijtjes met het zelfde thema vormen te samen een geheel. Dit doe ik vrij maar ook in opdracht. Tevens portret in opdracht.

Trefwoorden: realistisich, portretten; reportages

Aantal objecten: 19
Gemiddelde waarde: € 405.00

Zoeken in artiesten

Kunstenaar:

Webdesign by SC-DESIGN.nl | Copyright (c)2010 SC-DESIGN | Algemene Voorwaarden | Contact
Loaded in: 0.42 sec