Aquarellen
SC-DESIGN.nl
Circle of Defence
Toon Diepstraten
Circle of Defence
Women
Painting made in Middelbeers Holland
210 x 90 x 0 (h x b x d)
Oilpaint
canvas
Figuratief
€ 5000.00
1442 x
09/02/2009 22:24:14
€ 0.00
Toon Diepstraten
"9234" »
Toon Diepstraten
: 22/02/2008
: Toon Diepstraten
: 2
: € 2850.00
SC-DESIGN.nl
Loaded in: 0.43 sec