SC-DESIGN.nl. Alle rechten voorbehouden.

Titel: Martine Jacobs Op weg naar Santiago de compastela.

Copyright 2021 Martine  jacobs

Stuur een reactie naar Martine jacobs betreffende dit kunstobject.
Je voornaam: *
Je achternaam: *
Je email adres: *
Jouw bericht: *
Kopieer deze code: "9082" »
* dit zijn verplichte velden.

Meer kunst van Martine jacobs

Object Details

Titel Martine Jacobs Op weg naar Santiago de compastela.
Omschrijving Martine Jacobs is een Nederlandse pastelkunstenares en nieuw media Artiest. Tegenwoordig haalt ze haar inspiratie bij afbeeldingen op het internet onder andere Boeddha\\\\\\\'s Vaak gebruikt ze het hedendaagse decor van onze samenleving. Haar werk gaat altijd over liefde en compassie. Dit is een nieuw aquarel van Martine Jacobs.Titel op weg naar santiago de compostella 2012 Aquarel op rijstpapier Afmeting: 42 cm x 82 cm
Categorie Aquarellen
Afmetingen 42 x 82 x 0 (h x b x d)
Materiaal Rijstpapier
Stijl Landschappelijk abstract
Verkoopprijs 50.00
Bekeken 1635 x
Geplaatst op: 15/11/2012 23:16:30

Profiel van Martine jacobs

Lid sinds: 15/11/2012
Naam kunstenaar: Martine jacobs
Beschrijving: Martine Jacobs is een Nederlandse pastelkunstenares en nieuw media Artiest. Tegenwoordig haalt ze haar inspiratie bij afbeeldingen op het internet onder andere Boeddha´s Vaak gebruikt ze het hedendaagse decor van onze samenleving. Haar werk gaat altijd over liefde en compassie.

Trefwoorden: Martine Jacobs, aquarel, tekeningen, pastel

Aantal objecten: 1
Gemiddelde waarde: 50.00
Webdesign by SC-DESIGN.nl | Copyright (c)2010 SC-DESIGN | Algemene Voorwaarden | Contact
Loaded in: 0.68 sec