SC-DESIGN.nl. Alle rechten voorbehouden.

Titel: "Looking back"

Copyright ©2024 Danny Gijsbers

Stuur een reactie naar Danny Gijsbers betreffende dit kunstobject.
Je voornaam: *
Je achternaam: *
Je email adres: *
Jouw bericht: *
Kopieer deze code: "1682" »
* dit zijn verplichte velden.

Meer kunst van Danny Gijsbers

Object Details

Titel "Looking back"
Thema ME
Omschrijving Gemengde techniek acryl op foto's op canvas Deze collage is een terugblik op mijn eigen leven, met foto's en mijn geschilderd portret. Tevens in opdracht van een ander persoon met zijn/haar eigen foto's uit het verleden.
Categorie Schilderijen
Afmetingen 74 x 40 x 4 (h x b x d)
Materiaal Acryl+foto's
Ondergrond canvas
Stijl Realisme
Verkoopprijs € 650.00
Bekeken 1305 x
Geplaatst op: 24/02/2008 12:52:06

Profiel van Danny Gijsbers

Lid sinds: 21/02/2008
Naam kunstenaar: Danny Gijsbers
Beschrijving: Afgestudeerd aan de Hogeschool voor de Kunsten Utrecht in 1998 Ik schilder reportages; meerdere schilderijtjes met het zelfde thema vormen te samen een geheel. Dit doe ik vrij maar ook in opdracht. Tevens portret in opdracht.

Trefwoorden: realistisich, portretten; reportages

Aantal objecten: 19
Gemiddelde waarde: € 405.00
Webdesign by SC-DESIGN.nl | Copyright (c)2010 SC-DESIGN | Algemene Voorwaarden | Contact
Loaded in: 0.57 sec