SC-DESIGN.nl. Alle rechten voorbehouden.

Titel: How?

Copyright ©2024 Danny Gijsbers

Stuur een reactie naar Danny Gijsbers betreffende dit kunstobject.
Je voornaam: *
Je achternaam: *
Je email adres: *
Jouw bericht: *
Kopieer deze code: "0620" »
* dit zijn verplichte velden.

Meer kunst van Danny Gijsbers

Object Details

Titel How?
Thema me
Omschrijving Ik beschilder ook de zijkanten vh canvas waardoor het schilderij niet perse een lijst behoeft maar het kan zelfs ook beeld bepalend zijn!
Categorie Schilderijen
Afmetingen 24 x 18 x 2.5 (h x b x d)
Materiaal Acryl
Ondergrond canvas
Stijl Realisme
Verkoopprijs € 200.00
Bekeken 1308 x
Geplaatst op: 19/03/2008 14:00:12

Profiel van Danny Gijsbers

Lid sinds: 21/02/2008
Naam kunstenaar: Danny Gijsbers
Beschrijving: Afgestudeerd aan de Hogeschool voor de Kunsten Utrecht in 1998 Ik schilder reportages; meerdere schilderijtjes met het zelfde thema vormen te samen een geheel. Dit doe ik vrij maar ook in opdracht. Tevens portret in opdracht.

Trefwoorden: realistisich, portretten; reportages

Aantal objecten: 19
Gemiddelde waarde: € 405.00
Webdesign by SC-DESIGN.nl | Copyright (c)2010 SC-DESIGN | Algemene Voorwaarden | Contact
Loaded in: 0.69 sec