SC-DESIGN.nl. Alle rechten voorbehouden.

Titel: TURBULENTIE

Copyright ©2021 Fita Blanco

Stuur een reactie naar Fita Blanco betreffende dit kunstobject.
Je voornaam: *
Je achternaam: *
Je email adres: *
Jouw bericht: *
Kopieer deze code: "7719" »
* dit zijn verplichte velden.

Meer kunst van Fita Blanco

Object Details

Titel TURBULENTIE
Thema Skies
Omschrijving WATERCOLOR
Categorie Aquarellen
Afmetingen 0 x 0 x 0 (h x b x d)
Materiaal Fabriano papier
Stijl Landschappelijk abstract
Verkoopprijs Ä 550.00
Bekeken 1750 x
Geplaatst op: 16/03/2008 21:34:05

Profiel van Fita Blanco

Lid sinds: 15/03/2008
Naam kunstenaar: Fita Blanco
Beschrijving: WATERCOLORIST - Autodidact, work and live in The Netherlands. Themas: FLORALS - DUTCH LANDSCAPES

Trefwoorden: AQUARELLEN - WATERCOLOURS

Aantal objecten: 6
Gemiddelde waarde: Ä 674.17
Webdesign by SC-DESIGN.nl | Copyright (c)2010 SC-DESIGN | Algemene Voorwaarden | Contact
Loaded in: 0.47 sec