SC-DESIGN.nl. Alle rechten voorbehouden.

Titel: rusten

Copyright ©2021 Ina Collens-Mieras

Stuur een reactie naar Ina Collens-Mieras betreffende dit kunstobject.
Je voornaam: *
Je achternaam: *
Je email adres: *
Jouw bericht: *
Kopieer deze code: "3610" »
* dit zijn verplichte velden.

Meer kunst van Ina Collens-Mieras

Object Details

Titel rusten
Categorie Aquarellen
Afmetingen 0 x 0 x 0 (h x b x d)
Materiaal Aguarelverf
Ondergrond papier
Stijl Figuratief
Verkoopprijs Op aanvraag
Bekeken 1873 x
Geplaatst op: 13/04/2009 21:16:09

Profiel van Ina Collens-Mieras

Lid sinds: 22/02/2009
Naam kunstenaar: Ina Collens-Mieras
Beschrijving: Schilderen is als een lyriek.Een directe verbeelding van een emotie, een subjectieve weergave van gevoelens en gedachten. Dan is een gedicht een schilderij; en een schilderij een gedicht.

Trefwoorden: Abstract/figuratief

Aantal objecten: 7
Gemiddelde waarde: Ä 487.50
Webdesign by SC-DESIGN.nl | Copyright (c)2010 SC-DESIGN | Algemene Voorwaarden | Contact
Loaded in: 0.57 sec