Aquarellen
SC-DESIGN.nl
Ik ben mijn contactlens kwijt!
Ron de Waal
Naakt
80 x 120 x 2 (h x b x d)
Acryl
Linnen
Anders
€ 1400.00
1306 x
08/03/2008 15:28:11
€ 0.00
Ron de Waal
"9441" »
Ron de Waal
: 01/03/2008
: Ron de Waal
: Het doel is om te streven naar een nieuwe manier van schilderen.
: Nieuwe kunst
: 15
: € 1236.67
SC-DESIGN.nl
Loaded in: 0.63 sec