SC-DESIGN.nl. Alle rechten voorbehouden.

Titel: African

Copyright ©2021 Riet Okhuijzen

Stuur een reactie naar Riet Okhuijzen betreffende dit kunstobject.
Je voornaam: *
Je achternaam: *
Je email adres: *
Jouw bericht: *
Kopieer deze code: "6632" »
* dit zijn verplichte velden.

Meer kunst van Riet Okhuijzen

Object Details

Titel African
Categorie Aquarellen
Afmetingen 50 x 50 x 5 (h x b x d)
Materiaal Acryl
Ondergrond doek
Stijl Nieuw
Verkoopprijs Op aanvraag
Bekeken 1437 x
Geplaatst op: 08/08/2011 18:23:50

Profiel van Riet Okhuijzen

Lid sinds: 20/07/2011
Naam kunstenaar: Riet Okhuijzen
Beschrijving:

Trefwoorden:

Aantal objecten: 11
Gemiddelde waarde: Ä 0.00
Webdesign by SC-DESIGN.nl | Copyright (c)2010 SC-DESIGN | Algemene Voorwaarden | Contact
Loaded in: 0.57 sec