SC-DESIGN.nl. Alle rechten voorbehouden.

Titel: storm

Copyright ©2018 leoni van den nouland-meijer

De veiling is gesloten!

Meer kunst van leoni van den nouland-meijer

Object Details

Titel storm
Thema landschap
Omschrijving slecht weer op komst nl kust, olieverf op houten paneel met abstracte reliefs als onderlaag.
Categorie Schilderijen
Afmetingen 10 x 50 x 1 (h x b x d)
Materiaal Olieverf
Ondergrond hout
Stijl Realisme
Verkoopprijs Ä 200.00
Bekeken 229 x
Geplaatst op: 10/02/2018 21:04:12

Winnaar Geen bod uitgebracht
Hoogste bod Ä 0.00
Status Gesloten

Stuur een reactie naar leoni van den nouland-meijer betreffende dit kunstobject.
Je voornaam: *
Je achternaam: *
Je email adres: *
Jouw bericht: *
Kopieer deze code: "0252" »

* dit zijn verplichte velden.

Profiel van leoni van den nouland-meijer

Lid sinds: 10/02/2018
Naam kunstenaar: leoni van den nouland-meijer
Beschrijving: Hedendaagse realistische schilderijen. Portretten van mens of dier in olieverf op commissie.

Trefwoorden: realisme in olieverf, acryl en aquarel, portret

Aantal objecten: 4
Gemiddelde waarde: Ä 225.00
Webdesign by SC-DESIGN.nl | Copyright (c)2010 SC-DESIGN | Algemene Voorwaarden | Contact
Loaded in: 0.47 sec