SC-DESIGN.nl. Alle rechten voorbehouden.

Titel: himalaya

Copyright ©2018 leoni van den nouland-meijer

Stuur een reactie naar leoni van den nouland-meijer betreffende dit kunstobject.
Je voornaam: *
Je achternaam: *
Je email adres: *
Jouw bericht: *
Kopieer deze code: "5913" »
* dit zijn verplichte velden.

Meer kunst van leoni van den nouland-meijer

Object Details

Titel himalaya
Thema landschap
Omschrijving rechthoekig panorama, himalaya, Nepal acryl op katoenen gespannen doek.
Categorie Schilderijen
Afmetingen 60 x 20 x 1 (h x b x d)
Materiaal Acryl
Ondergrond katoenen doek op houten frame
Stijl Realisme
Verkoopprijs Ä 200.00
Bekeken 494 x
Geplaatst op: 10/02/2018 20:48:36

Profiel van leoni van den nouland-meijer

Lid sinds: 10/02/2018
Naam kunstenaar: leoni van den nouland-meijer
Beschrijving: Hedendaagse realistische schilderijen. Portretten van mens of dier in olieverf op commissie.

Trefwoorden: realisme in olieverf, acryl en aquarel, portret

Aantal objecten: 4
Gemiddelde waarde: Ä 225.00
Webdesign by SC-DESIGN.nl | Copyright (c)2010 SC-DESIGN | Algemene Voorwaarden | Contact
Loaded in: 0.55 sec