SC-DESIGN.nl. Alle rechten voorbehouden.

Titel: leeuw

Copyright ©2018 leoni van den nouland-meijer

De veiling is gesloten!

Meer kunst van leoni van den nouland-meijer

Object Details

Titel leeuw
Thema wildlife
Omschrijving leeuw, olieverf op canvas board
Categorie Schilderijen
Afmetingen 40 x 30 x 0.3 (h x b x d)
Materiaal Olieverf
Ondergrond canvas board
Stijl Realisme
Verkoopprijs Ä 220.00
Bekeken 203 x
Geplaatst op: 10/02/2018 20:58:01

Winnaar Geen bod uitgebracht
Hoogste bod Ä 0.00
Status Gesloten

Stuur een reactie naar leoni van den nouland-meijer betreffende dit kunstobject.
Je voornaam: *
Je achternaam: *
Je email adres: *
Jouw bericht: *
Kopieer deze code: "0264" »

* dit zijn verplichte velden.

Profiel van leoni van den nouland-meijer

Lid sinds: 10/02/2018
Naam kunstenaar: leoni van den nouland-meijer
Beschrijving: Hedendaagse realistische schilderijen. Portretten van mens of dier in olieverf op commissie.

Trefwoorden: realisme in olieverf, acryl en aquarel, portret

Aantal objecten: 4
Gemiddelde waarde: Ä 225.00
Webdesign by SC-DESIGN.nl | Copyright (c)2010 SC-DESIGN | Algemene Voorwaarden | Contact
Loaded in: 0.79 sec