SC-DESIGN.nl. Alle rechten voorbehouden.

Titel: ZEE FLORA

Copyright ©2020 Fita Blanco

Stuur een reactie naar Fita Blanco betreffende dit kunstobject.
Je voornaam: *
Je achternaam: *
Je email adres: *
Jouw bericht: *
Kopieer deze code: "7850" »
* dit zijn verplichte velden.

Meer kunst van Fita Blanco

Object Details

Titel ZEE FLORA
Thema Zee/water
Omschrijving Oosterschelde zeeflora
Categorie Aquarellen
Afmetingen 0 x 0 x 0 (h x b x d)
Materiaal Werk op papier (Arches)
Stijl Stilleven
Verkoopprijs Ä 750.00
Bekeken 1632 x
Geplaatst op: 16/03/2008 21:38:07

Profiel van Fita Blanco

Lid sinds: 15/03/2008
Naam kunstenaar: Fita Blanco
Beschrijving: WATERCOLORIST - Autodidact, work and live in The Netherlands. Themas: FLORALS - DUTCH LANDSCAPES

Trefwoorden: AQUARELLEN - WATERCOLOURS

Aantal objecten: 6
Gemiddelde waarde: Ä 674.17
Webdesign by SC-DESIGN.nl | Copyright (c)2010 SC-DESIGN | Algemene Voorwaarden | Contact
Loaded in: 0.35 sec