SC-DESIGN.nl. Alle rechten voorbehouden.

Titel: Tulp_c

Copyright ©2024 Hans Driesen

Stuur een reactie naar Hans Driesen betreffende dit kunstobject.
Je voornaam: *
Je achternaam: *
Je email adres: *
Jouw bericht: *
Kopieer deze code: "0858" »
* dit zijn verplichte velden.

Meer kunst van Hans Driesen

Object Details

Titel Tulp_c
Thema Natuur
Omschrijving Tegenlichtopname van een pas uitgekomen tulp. Afmeting foto 40 x 27 cm, wordt geleverd in een passe partout van 50 x 40 cm zonder lijst.
Categorie Fotografie
Afmetingen 50 x 40 x 0 (h x b x d)
Materiaal Fotopapier
Ondergrond passepartout
Stijl Landschappelijk abstract
Verkoopprijs € 125.00
Bekeken 1306 x
Geplaatst op: 25/02/2008 13:54:25

Profiel van Hans Driesen

Lid sinds: 21/02/2008
Naam kunstenaar: Hans Driesen
Beschrijving: Ik ben lid van de fotoclub Dongen. Fotografie is één van mijn hobbies, maar daar naast doe ik ook graag motorrijden. Ik heb op het gebied van fotograferen niet echt een speciale drive, voor mij moet het puur hobby blijven.

Trefwoorden:

Aantal objecten: 4
Gemiddelde waarde: € 125.00
Webdesign by SC-DESIGN.nl | Copyright (c)2010 SC-DESIGN | Algemene Voorwaarden | Contact
Loaded in: 0.51 sec