Aquarellen
SC-DESIGN.nl
0217
Paul Kok
0217
liefde / Vrijheid
Samen en alleen
66 x 50 x 3 (h x b x d)
Olieverf
linnen
Realisme
€ 200.00
1311 x
15/09/2008 17:02:21
€ 0.00
Paul Kok
"9795" »
Paul Kok
: 26/03/2008
: Paul Kok
: Het enige wat ik probeer in mijn werk is mijzelf uit te drukken.
: realisme
: 22
: € 227.27
SC-DESIGN.nl
Loaded in: 0.77 sec