Aquarellen
SC-DESIGN.nl
Multicultural Society
Richelle van de Kimmenade
Multicultural Society
Dit is een 3D doek en is ook aan de zijkanten beschilderd.
30 x 30 x 4 (h x b x d)
Acryl
Katoenen canvas
€ 300.00
1310 x
26/02/2008 12:42:57
€ 0.00
Richelle van de Kimmenade
"8600" »
Richelle van de Kimmenade
: 26/02/2008
: Richelle van de Kimmenade
: 9
: € 4747.22
SC-DESIGN.nl
Loaded in: 0.53 sec