Aquarellen
SC-DESIGN.nl
Een jonge Sinatra 550. -
ineke tulp
Een jonge Sinatra 550. -
portret
90 x 80 x 2 (h x b x d)
Olieverf op doek
Figuratief
Op aanvraag
1307 x
08/08/2016 14:51:16
0.00
ineke tulp
"8329" »
ineke tulp
: 08/08/2012
: ineke tulp
: figuratiefschilder en portretschilder
: 16
: 1250.00
SC-DESIGN.nl
Loaded in: 0.84 sec